
- Нет в наличии
- Код: 00147621
Маршрутизатор MikroTik hEX refresh
3 214 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Маршрутизатор MikroTik hEX refresh
Процессор EN7562CT Двухъядерний 950 МГц
Архітектура ЦП ARM 64 біт
Розмір ОЗУ 512 МБ
Тип ОЗУ DDR3
Пам'ять 128 МБ, NAND
Кількість портів Ethernet 1G 5
Порт USB 1 тип A
Модель мікросхеми комутатора EN7562CT
Габарити 113 x 89 x 28 мм
Операційна система RouterOS v7, рівень ліцензії 4
Робоча температура від -40 °C до +70 °C
Кількість входів постійного струму 2 (PoE-In, DC jack)
Вхідне напруга PoE-In 12-28 В
Вхідне напруга DC jack 12-28 В
Номінальне напруга адаптера живлення 24 В
Номінальний ток адаптера живлення 0,38 А
PoE-In Пасивний PoE
Максимально споживана потужність без насадок 4 Вт
Максимальна споживана потужність 10 Вт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Сетевые интерфейсы | Gigabit Ethernet |
| Общие | |
| Высота | 28 мм |
| Дополнительный источник питания | PoE |
| Питание | PoE |
| Максимальная мощность | 10 Вт |
| Максимальная рабочая температура | 70 °С |
| Минимальная рабочая температура | -40 °С |
| Ширина | 89 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Совместимость со стандартами | FCC;CE Marked;R,TTE Directive 1995/5/EC;Low Voltage Directive 72/23/EEC; |
- Цена: 3 214 ₴
