
- В наличии
- Код: 00147608
Комутатор MikroTik Cloud Smart Switch netPower Lite 7R CSS610-1Gi-7R-2S+OUT
6 874 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Коммутатор MikroTik CSS610-1Gi-7R-2S+OUT 8xGE (7xPoE-in), 1xPassive PoE out, 2xSFP+
З комутатором netPower Lite 7R можна забути про дорогі базови станції GPON та про оптичнi розгалужувачi. Цей комутатор є частиною концепції GPEN, спрямованої на забезпечення швидкості і універсальності оптоволоконних мереж при використанні переваг Ethernet. Це простий у розгортанні і недорогий спосіб для будь-якого провайдера доставити Інтернет вашi домiвки. З цим комутатором вам не доведеться турбуватися про проблеми з живленням тому, що netPower Lite 7R має 7 портів зворотного PoE. Залежно від ваших налаштувань netPower може споживати необхідну потужність навіть від одного клієнта! 8-й порт Ethernet може живити інші пристрої з підтримкою PoE тiєю ж напругою, що і пристрій. Також є роз'єм постійного струму і 2-контактний роз'єм для альтернативного живлення. Добре захищений корпус дозволяє встановлювати цей комутатор майже в будь-якому середовищу - від сирих горищ до ліфтових шахт. netPower Lite 7R має неблокуючу пропускну здатність 28 Гбіт/с, швидкiсть комутації 56 Гбіт/с і швидкість перенаправлення пакетiв 41,7 Mpps.
| Код продукту | CSS610-1Gi-7R-2S+OUT |
| Апаратні характеристики | |
| Flash-пам'ять | 64Кб Flash |
| Iнтерфейси | |
| Ethernet 10/100/1000 | 8 |
| Кiлькiсть портiв з реверсивним PoE | 7 |
| Кiлькiсть портiв з вихiдним PoE | 1 (Ether8) |
| SFP+ 10G | 2 |
| Програмне забезпечення | |
| Операційна система | SwitchOS |
| Живлення | |
| Живлення вхiдне (Passive PoE, або постiйний струм) | 12-57В |
| Максимальне енергоспоживання | 29Вт |
| Максимальне енергоспоживання без навантаження | 7Вт |
| Фізичні характеристики | |
| Робочий діапазон температур | вiд -40°C до 70°C |
| Охолодження | Пасивне |
| MTBF | ~200'000 годин при 25C |
| Габарити | 304 x 212 x 71 mm |
| Захист | IP64 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Общее количество портов | 8 шт |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип коммутатора | Smart Switch |
| Форм-фактор | Настольный |
| Дополнительные | |
| Агрегирование каналов (LACP) | Да |
| Запитывание от портов (PoE на выходе) | Да |
| Возможность монтажа в стойку | Да |
| Наличие портов SFP | Да |
| Поддержка PoE | Да |
| Стэкирование | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип портов | Gigabit Ethernet;10Gigabit Ethernet |
- Цена: 6 874 ₴
