
- В наличии
- Код: 00147592
Комутатор MikroTik Cloud Router Switch CRS309-1G-8S+IN
15 280 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
CRS309-1G-8S+ - це дуже компактний, але потужний мережевий комутатор. Він має вісім слотів SFP+, що підтримують модуль до 10 Гбіт на кожному, що забезпечує загальну комутаційну ємність 162 Гбіт/с і загальну неблокуючу пропускну здатність 81 Гбіт/с.
|
Основне
|
|
| Тип | Комутатор |
| Порти | 1 x 10/100/1000 Ethernet |
| 8 x SFP+ | |
| RS232 | |
| Тип комутатора | керований |
| Архітектура | ARM 32bit |
| Процесор | 98DX8208 |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 0.8 |
|
Продуктивність
|
|
| FLASH-пам'ять | 16 МБ |
| Максимальна споживана потужність | 23 Вт |
| RAM-пам'ять | 512 МБ |
|
Функціонал
|
|
| Стандарти і протоколи | IEEE 802.3af Power over Ethernet |
| IEEE 802.3at Power over Ethernet | |
| Сертифікати | RoHS |
| EAC | |
| CE/RED | |
|
Додатково
|
|
| Операційна система | RouterOS |
| SwitchOS | |
|
Фізичні
|
|
| Живлння | 18-57 V PoE in |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Габарити, мм | 272 x 158 x 44 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Общее количество портов | 9 шт |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип коммутатора | Управляемый уровня 2 |
| Форм-фактор | Настольный |
| Дополнительные | |
| Агрегирование каналов (LACP) | Да |
| Запитывание от портов (PoE на выходе) | Нет |
| Возможность монтажа в стойку | Да |
| Наличие портов SFP | Да |
| Поддержка PoE | Да |
| Стэкирование | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип портов | Gigabit Ethernet;10Gigabit Ethernet |
| Скорость WI-FI, Mbit/сек, до | - |
- Цена: 15 280 ₴
