
- В наличии
- Код: 00147391
Маршрутизатор MERCUSYS MW301R N300, 2xFE LAN, 1xFE WAN
499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
300 Мбіт/с Wi-Fi роутер MW301R
- Швидкість до 300 Мбіт/с - ідеально для базових мережевих завдань
- Дві 5 дБі антени забезпечують широку площу покриття Wi-Fi
- Зручний веб-інтерфейс для простого і швидкого налаштування
| Розміри(ДхШхВ) | 135.77x93.31x25.85мм |
| Зовнішній блок живлення | 5В пост. струму/0,6 А |
| Кількість антен | 2 x 5дБі фіксовані всеспрямовані антени |
| Швидкість сигналу | 11n: До 300 Мбіт/с (динамічно) |
| 11g: До 54 Мбіт/с (динамічно) | |
| 11b: До 11 Мбіт/с (динамічно) | |
| Частота | 2.4 - 2.4835ГГц |
| Чутливість прийому | 270M: -70дБм@10% PER |
| 130M: -74дБм@10% PER | |
| 108M: -77дБм@10% PER | |
| 54M: -76дБм@10% PER | |
| 11M: -90дБм@8% PER | |
| 6M: -92дБм@10% PER | |
| 1M: -97дБм@8% PER | |
| Інтерфейси | 2 порти LAN 10/100 Мбіт/с |
| 1 порт WAN 10/100 Мбіт/с | |
| Комплект постачання | MW301R |
| Адаптер живлення | |
| Посібник по швидкому настроюванню | |
| Кабель Ethernet | |
| Параметри навколишнього середовища | Робоча температура: 0?C ~ 40?C (32?F ~ 104?F) |
| Температура зберігання: -40?C ~ 70?C (-40?F ~ 158?F) | |
| Вологість повітря при експлуатації: 10% ~ 90%, без утворення конденсату | |
| Вологість повітря при зберіганні: 5% ~ 90%, без утворення конденсату | |
| Сила передачі | <20дБм |
| Захист бездротової мережі | 64/128/152-біт WEP / WPA / WPA2,WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Тип WAN | Динамічна IP-адреса/статична IP-адреса/PPPoE/PPTP/L2TP |
| Управління | Батьківський контроль |
| Контроль доступу | |
| Локальне управління | |
| Віддалене управління | |
| DHCP | Сервер |
| Переадресація портів | Віртуальний сервер, UPnP, DMZ |
| Міжмережевий екран | Прив'язка по IP- і MAC-адресі |
| Протоколи | IPv4, IPv6 |
| Гостьова мережа | 2,4 ГГц гостьова мережа |
| Кнопки | RESET |
| Бездротові стандарти | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Сертифікати | CE, ROHS |
| Бездротові функції | WDS bridge |
| Динамічний DNS | DynDNS?NO-IP |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercusys |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Антенны WI-FI | Внешние, несъемные |
| Общее количество портов | 3 шт |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Тип портов | Fast Ethernet |
| Форм-фактор | Настольный |
| Скорость WI-FI, Mbit/сек, до | 300 |
| Дополнительные | |
| Агрегирование каналов (LACP) | Нет |
| Запитывание от портов (PoE на выходе) | Нет |
| Возможность монтажа в стойку | Нет |
| Наличие портов SFP | Нет |
| Поддержка PoE | Нет |
| Стэкирование | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Стандарт беспроводной связи | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
- Цена: 499 ₴
