
- В наличии
- Код: 00147365
Адаптер WiFi MERCUSYS MW150US N150, USB
219 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
N150 Nano Wi-Fi USB-адаптер MW150US
- Компактний розмір
- Ідеальне рішення для онлайн-ігор, потокового HD-відео, перегляду веб-сторінок, відправки email і чатів
- Підтримка ОС Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP (32/64 біта)
| Розміри(ДхШхВ) | 18.9 × 14.8 × 6.85 мм |
| Кількість антен | Вбудована |
| Швидкість сигналу | 11n: до 150 Мбіт/с (динамічно) |
| 11g: до 54 Мбіт/с (динамічно) | |
| 11b: до 11 Мбіт/с (динамічно) | |
| Частота | 2.400 - 2.4835ГГц |
| Чутливість прийому | 130M: -68дБм@10% PER |
| 108M: -68дБм@10% PER | |
| 54M: -68дБм@10% PER | |
| 11M: -85дБм@8% PER | |
| 6M: -88дБм@10% PER | |
| 1M: -90дБм@8% PER | |
| Комплект постачання | N150 Nano Wi-Fi USB-адаптер |
| MW150US | |
| Посібник по швидкому настроюванню | |
| Компакт-диск з матеріалами | |
| Параметри навколишнього середовища | Робоча температура: 0?C ~40?C (32?F ~104?F) |
| Температура зберігання: -40?C~70?C (-40?F~158?F) | |
| Вологість повітря при експлуатації: 10%~ 90%, без утворення конденсату | |
| Вологість повітря при зберіганні: 5%~90%, без утворення конденсату | |
| Сила передачі | <20дБм |
| Системні вимоги | Windows XP/7/8/8.1/10 32bit/64bit |
| Бездротові стандарти | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Інтерфейси | USB 2.0 |
| Сертифікати | CE, ROHS |
| Захист бездротової мережі | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercusys |
| Вид устройства | WiFi адаптер |
| Высота | 6.85 мм |
| Вход (WAN порт) | Ethernet |
| Состояние | Новое |
| Скорость передачи данных | 150 Мбит/сек |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | USB 2.0 |
| Стандарт WiFi | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Совместимость | Для ноутбуків;Для ПК |
| Тип адаптера | USB |
| Тип антенны | Вбудована |
| Тип разъема | USB 2.0 |
| Частота Wi-Fi, ГГц | 2.400 - 2.4835ГГц |
- Цена: 219 ₴
