
- Нет в наличии
- Код: 00147341
Рушникосушка Mario електрична Трістар-I, 1000x445x55мм, таймер-регулятор 2.0, нерж.сталь, хром.
9 894 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Електрична рушникосушарка Трістар -I 1000х445 TR номінальна потужність 115 W, складається з 4 ребер. Рушникосушка Трістар виробничої компанії Mario виготовлена з нержавіючої сталі АІSI 304. Максимальна температура нагріву 55 ° C. Для економії електроенергії в конструкції передбачений таймер на 3 і 6 годин роботи, а також три варіанти регулювання температури - 40 ° С, 45 ° С і 50 °С.
Рушникосушка Трістар - це поворотна електросушарка з можливістю повороту ребер на 180 град. Така функціональна особливість дозволяє більш зручно сушити рушники, а також більш компактно розміщувати рушникосушарку, наприклад в кутку ванної кімнати, таким чином зберігаючи більше вільного простору.
Комплектація: рушникосушка- 1 шт., комплект кріплень - 1 шт., паспорт - 1 шт., коробка - 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Марио |
| Высота | 55 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Цвет | Хром |
| Цвет покрытия | Хром |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Размещение держателя | Настенное |
| Тип крепления | Винтовое |
| Тип держателя | Перекладина |
| Ширина | 445 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость полотенец | 4 |
- Цена: 9 894 ₴
