
- В наличии
- Код: 00147335
Рушникосушка Mario електрична Рей-І, 1500x30x130мм, таймер-регулятор, нерж.сталь, чорний матовий
10 296 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електросушарка для рушників побутова Рей Кубо-І 1500x30/130 TR. Обладнана таймер-регулятором. Сумісна з комплектом прихованого підключення. Має стояк з квадратного профілю. Виготовлена з полірованої нержавіючої сталі без хромування. Варіанти покриття: полірована, сатин, чорний мат. Температурні режими таймер-регулятора: 40°С, 45°С, 50°С. Варіанти часу роботи: 3, 6 годин та постійний нагрів. Потужність 50 Вт. Гарантія - 20 років на корпус / 5 років на електричну частину.
| Висота, мм |
1500 |
|---|---|
| Номінальна потужність |
50 |
| Ширина, мм |
30 |
| Кількість ребер, шт |
1 |
| Глибина, мм |
130 |
| Ступінь захисту |
IP44 |
| Матеріал |
Нержавіюча сталь |
| Площа |
28.98 |
| Бренд |
Mario |
| Гарантія |
20 років на корпус / 5 років на електричну частину |
| Клас захисту |
Клас I |
| Максимальна температура |
55 |
| Таймер-регулятор |
Да |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Марио |
| Высота | 1500 мм |
| Длина | 130 мм |
| Цвет | Черный |
| Цвет покрытия | Черный |
| Количество крючков | 1 шт |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Вместимость полотенец | 1 |
| Размещение держателя | Настенное |
| Тип крепления | Универсальное |
| Тип держателя | Перекладина |
| Ширина | 30 мм |
- Цена: 10 296 ₴
