
- В наличии
- Код: 00147105
Сумка Lenovo ThinkPad 3in1
2 399 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Опис продукту
Незалежно від того чи йдемо ми до школи, чи на роботу, нам потрібна міцна, зручна сумка для роботи, яка забезпечує миттєвий доступ до всіх наших пристроїв та аксесуарів. Розроблений для більшості 11,6-дюймових пристроїв (включаючи ThinkPad 11e та Lenovo N22), цей чохол «завжди увімкнений» дозволяє вам працювати...
Основні характеристики
Міцний захисний чохол, що трансформується.
Легкий доступ до передніх кишень.
М'які ручки для комфорту.
Підтримує ноутбук до 14,1 дюйма.
Легка вага, тонкий профіль.
Технічні характеристики:
Тип гарантії: Обмежена довічна гарантія, якою керує Targus від імені Lenovo. Більше інформації на Targus.com/support
Видимість Smart Find: Так
Вага виробу: 460 г
М'яке відділення для ноутбука: Так
Зовнішній Матеріал тканини: 97% поліестер, 3% ПВХ
Розміри (Д x Г x В): 351 x 263 x 37 мм
Колір: Чорний
Бренд: ThinkPad
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Вес | 460 г |
| Высота | 37 мм |
| Глубина | 37 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Нет |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 263 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Отделения | Зовнішня кишеня на застібці;Зовнішня кишеня без застібки |
- Цена: 2 399 ₴
