
- Нет в наличии
- Код: 00147005
Кабель-канал Legrand з кришкою 45мм, DLP-S, 85x50мм, ціна за 1м
578 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики продукту
Кабель-канал Legrand з кришкою 45мм 85x50мм, DLP-S.
Поставляється відрізками по 2м
Можливість адаптації знімних перегородок
Сумісність з усіма функціями програми Mosaic
Перфорація довгастої форми для полегшення регулювання
Відповідає вимогам надійності, безпеки та технічним характеристикам згідно EN50085-2-1
Колір: білий
Рекомендації / Обмеження
Не можна використовувати зовні
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 50 мм |
| Длина | 2 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Основные | |
| Гибкий воздуховод | Нет |
| Звукоизоляция воздуховода | Нет |
| Цвет | Белый |
| Теплоизоляция | Нет |
| Тип воздухоотвода по материалу | Пластик |
| Тип воздухоотвода по способу соединения | Безфланцевый |
| Тип воздухоотвода по форме сечения | Прямоугольный |
- Цена: 578 ₴
