
- В наличии
- Код: 00146384
Стійка мобільна KSL PS1 32-65"
7 812 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Категорія: Стійки для підлоги
Діагональ: 32-65’’
Максимальне навантаження: 80 кг
Регулювання дисплея: по всій висоті – до 1800 мм
Підтримуваний стандарт VESA: 200×200 мм, 200×300 мм, 300×200 мм, 300×300 мм, 300×400 мм, 400×300
мм, 400×200 мм, 200×400 мм, 400×400 мм, 600×400 мм
Колір чорний
Вага стійки: 17 (кг)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KSL |
| Дистанционное управление | Нет |
| Цвет | Черный |
| Максимальная диагональ телевизора | 65 дюйм |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Материал кронштейна | Сталь |
| Покрытие | Без покрытия |
| Привод | Ручной |
| Назначение | Для мониторов |
| Способ установки | Напольный |
| Состояние | Новое |
| Тип кронштейна | Фиксированный |
| Размеры | |
| Вес | 17 кг |
| Высота | 1800 мм |
- Цена: 7 812 ₴
