
- В наличии
- Код: 00146013
Пилосос karcher безпровідний FCV 4 Dry Extra, вологе прибирання, конт пил -0.45л, вода -0.75л, автон. робота до 45хв,
29 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Технічні характеристики
| Акумуляторний | |
| Продуктивність по площі (до наступної зарядки) (м²) | 200 |
| Об'єм бака для чистої води (мл) | 750 |
| Об'єм бака для брудної води (мл) | 450 |
| Номінальна споживана потужність (Вт) | 180 |
| Привід | Безщітковий електродвигун |
| Кількість фаз струму (~) | 1 |
| Напруга (В) | 100 - 240 |
| Частота (Гц) | 50 |
| Робоча ширина роликових щіток (мм) | 250 |
| Час висихання очищеної підлоги (хв) | хв. 2 |
| Напруга акумулятора (В) | 18 |
| Час роботи акумулятора (хв) | макс. 45 |
| Час зарядки акумулятора (хв) | 240 |
| Тип акумулятора | Літій-іонний акумулятор |
| Колір | чорний |
| Вага (без аксесуарів) (кг) | 6 |
| Вага (з упаковкою) (кг) | 9,32 |
| Розміри (Д×Ш×В) (мм) | 278 x 232 x 1130 |
*
* Електрошвабри Kärcher дають змогу заощаджувати до 50 % часу завдяки видаленню з підлоги всіх поширених у побуті забруднень за один прийом і відмові від попереднього очищення підлоги пилососом. /
** За результатами випробувань, проведених незалежною випробувальною лабораторією. /
*** Режим Advanced!Power видаляє навіть найстійкіші засохлі забруднення, збільшуючи потужність всмоктування на 100 відсотків і витрату води на 20 відсотків, як порівняти з автоматичним режимом.
Комплектація
- Універсальна роликова щітка: 2 шт.
- Миючий засіб: Універсальний засіб для підлоги RM 536, 30 мл
- Зарядна, паркувальна та чистяча станція з функцією сушіння
- Щітки
- Губчастий фільтр: 1 шт.
Оснащення
- Система 2 резервуарів
- Подвійна система фільтрації
- Режим самоочищення
- Автоматичний режим
- Режим сходів
- Режим потужності
- Сухий режим
- Покажчик рівня заповнення бака для чистої води
- Покажчик рівня заповнення бака для брудної води
- Колеса для транспортування
- Ручка для перенесення
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Емкость бака | 450 л |
| Масса без принадлежностей | 6 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Количество моторов (двигателей) | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Номинальная мощность (W) | 180 кВт |
| Особенности | Моющее средство |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип промышленного пылесоса | Мобильный |
| Фильтр для защиты мотора | Да |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение питающей сети | 100 - 240 |
- Цена: 29 999 ₴
