
- В наличии
- Код: 00145953
Парасолька Janod Корівка
249 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна парасолька «Корівка» від французького бренду Janod захистить дітлахів навіть від найсильнішого дощу. Парасолька із автоматичним механізмом відкриття, ручка вироблена із натурального дерева, купол – із нейлону, закривається на липучку. Цікавий дизайн неодмінно сподобається дитині: нестандартна форма купола, ручка у вигляді милої корівки – все це підкреслить її індивідуальність. Довжина парасольки 72,5 см. Розмір в закритому вигляді: 5.5 x 5.5 x 72.5 см; розмір в відкритому вигляді: 72 x 72 x 72.5 см; Рекомендований вік: 3+.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Вид творчества | Рукоделие |
| Высота | 72.5 см |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Длина | 72.5 см |
| Диаметр | 72 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Подсветка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Упаковка | Пакет |
| Ширина | 72 см |
| Материал изготовления стола | |
| Материал каркаса (опор) | Металл |
| Материал ножек | Натуральное дерево |
- Цена: 249 ₴
