
- В наличии
- Код: 00145951
Парасолька Janod Вовк
249 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна парасолька «Вовк» від французького бренду Janod захистить дітлахів навіть від найсильнішого дощу. Парасолька із автоматичним механізмом відкриття, ручка вироблена із натурального дерева, купол – із нейлону, закривається на липучку. Цікавий дизайн неодмінно сподобається дитині: нестандартна форма купола, ручка у вигляді кумедного вовка – все це підкреслить її індивідуальність. Довжина парасольки 72,5 см. Рекомендований вік: 3+
Розмір в закритому вигляді: 5.5 x 5.5 x 72.5 см; розмір в відкритому вигляді: 72 x 72 x 72.5 см;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Высота | 72.5 см |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Длина | 72.5 см |
| Диаметр | 72 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет корпуса | Другой |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Подсветка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Упаковка | Пакет |
| Материал изготовления стола | |
| Материал каркаса (опор) | Металл |
| Материал ножек | Натуральное дерево |
- Цена: 249 ₴
