
- Нет в наличии
- Код: 00145635
Рюкзак HyperX, Delta 16", чорний-червоний
1 799 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Якщо ви належите до типу людей, які ніколи не знаходяться AFK (Away From Keyboard), HyperX Delta стане ідеальним повсякденним рюкзаком для ваших речей першої необхідності та ігрового обладнання. HyperX Delta — це ідеальне поєднання форми та функцій із класичними кольорами HyperX, вдосконаленими застібками-блискавками, унікальною підкладкою та знімною нашивкою HyperX. Зовнішні кишені мають багато місця для пляшок з водою та інших дрібних предметів. Delta — це легка, компактна сумка, створена для перевезення важливого спорядження без необхідності використання додаткових ременів і застібок.
Стильна повсякденний рюкзак, який підкреслює ваш спосіб життя
Створена для перевезення повсякденних речей разом із необхідним приладдям для ігор. У м’який чохол можна вмістити ноутбук з екраном до 16 дюймів, а зовнішні кишені вміщують пляшки з водою до 32 унцій (до 1 л).
Рюкзак міцний і стійкий до погодних умов
Рюкзак частково виготовлений з міцного переробленого поліестеру 600D, стійкий до розривів і атмосферних впливів, що забезпечує надійне і сухе зберігання вашого спорядження.
Налаштуйте рюкзак під свої потреби.
Зробіть вашу ігрову систему справді портативною. HyperX Delta має ручку для закріплення і транспортування на валізі. Легка компактна конструкція ідеально підходить для щоденних поїздок, шкільного життя та подорожей.
Класичний стиль HyperX
Класична кольорова гама HyperX, спеціальні застібки-блискавки, унікальна внутрішня підкладка та знімна нашивка HyperX. Покажіть свою любов до ігор і бренду HyperX, поки ви в дорозі.
| Вага | 498 г |
| Вага упаковки | 0,438 кг |
| Внутрішні кишені | М’яке відділення для ноутбука |
| Зовнішні кишені | 2 пляшки для води / парасолька |
| Інформація щодо екологічно раціонального розвитку | 55% переробленого пластику; Сумка з LDPE містить 100% переробленого пластику; Бірку для вішалки виготовлено зі 100% переробленого паперу |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Рюкзак; Знімна гумова накладка |
| Матеріал продукту | Матеріал внутрішньої обшивки: 100% поліестер; Матеріал ущільнення: Пінополіетилен. |
| Мінімальні розміри (Ш × Г × В) | 438 × 298 × 124 мм |
| Поверхня | Ремінь для перенесення: Плече з м'якою підкладкою; Підкладка з байки; Нагрудний ремінь; Валіза на коліщатках. |
| Розмір | Розмір відділення для ноутбука: 16 дюймів; Об’єм: 17,8 л |
| Розміри упаковки (Ш × Г × В) | 11,3 × 5,5 × 14,5 см |
| Система закривання | Застібка-блискавка |
| Сумісність | Підходить для більшості ноутбуків із діагоналлю екрана 16 дюйма. |
| Тип матеріалу для елемента | FERT |
| Функції для подорожей | Ремінь для візка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HyperX |
| Узоры и принты | Однотонный |
| Замок | Нет |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Назначение | Для мужчин |
| Регулировка размера | Нет |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Размеры | |
| Вес | 0.438 кг |
| Высота | 124 см |
| Объем | 17.8 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 298 |
| Ширина | 438 мм |
- Цена: 1 799 ₴
