
- Нет в наличии
- Код: 00145580
Рушникосушка Hygge Family електрична Slim, 1170х250х80мм, таймер-регулятор, сталь, чорний матовий
6 234 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний сушка для рушників HF Slim 1170х250. Працює за технологією сухого ТЕНу. Обладнаний вбудованим таймер-регулятором та конектором для підключення до живлення з будь-якої сторони. Оснащений комплектом для прихованого підключення. Модель має 3 ребра з круглої труби та стійки із квадратного профілю. Матеріал – чорна сталь з антикорозійною обробкою. Варіанти покриття: чорний або білий мат. Температурні режими таймер-регулятора: 40 ° С, 45 ° С, 50 ° С. Час роботи: 3, 6 годин або постійне нагрівання. Потужність 110 Вт. Гарантія – 3 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hygge Family |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 1170 мм |
| Цвет | Черный |
| Цвет покрытия | Черный |
| Материал | Металл |
| Размещение держателя | Настенное |
| Тип крепления | Универсальное |
| Тип держателя | Перекладина |
| Ширина | 250 мм |
- Цена: 6 234 ₴
