
- Нет в наличии
- Код: 00145567
Рушникосушка Hygge Family електрична London, 1170х530х80мм, таймер-регулятор, сталь, білий матовий
10 284 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична рушникосушарка HF London 1170х530.
Оснащена таймером-регулятором. Включає в себе приховане підключення.
Має 20 ребер та стояки з профільної труби.
Варіанти обробки: Чорний мат, Білий мат.
Температурні режими таймера-регулятора: 40°C, 45°C, 50°C. Варіанти часу роботи: 3, 6 годин та постійний нагрів.
Гарантія складає 3 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hygge Family |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 1170 мм |
| Цвет | Белый |
| Материал | Металл |
| Вместимость полотенец | 4 и более |
| Размещение держателя | Настенное |
| Тип держателя | Перекладина |
| Ширина | 530 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет покрытия | Білий мат |
- Цена: 10 284 ₴
