
- В наличии
- Код: 00145381
Твердотільний накопичувач HPE SSD 960GB 2.5inch SATA RI BC MV
73 600 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Твердотільний накопичувач HPE, 960GB, SATA 2,5"
З можливістю гарячої заміни.
Інтерфейс масива: SATA.
Максимальний об'єм: 960GB.
Endurance DWPD: 0.8
Підтримка горячої заміни: Так.
| Основные | |
|---|---|
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Вид | Внутренний |
| Класс качества | Original |
| Объем накопителя | 960 GB |
| Назначение | Для ПК и Ноутбука |
| Состояние | Новое |
| Совместимость интерфейса | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Питание | Сеть 220В |
| Минимальная рабочая температура | -100 град. |
- Цена: 73 600 ₴
