
- В наличии
- Код: 00145262
Сумка для ноутбука HP, Professional, 15.6", поліестер, чорна
2 199 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця екологічна сумка для ноутбука HP Professional з діагоналлю екрану 15,6 дюйма досить велика, щоб забезпечити захист вашого ноутбука та порядок аксесуарів.
Вона довговічна, зручна та проста у догляді.
Вага: 0,61 кг
Мінімальні розміри (Ш x Г x В): 390 x 290 x 65 мм
Комплектація: професійна сумка для ноутбука HP з діагоналлю 15,6 дюйма; Документація
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.61 г |
| Высота | 65 мм |
| Отделения | Наружный карман на застежке |
| Глубина | 290 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 390 мм |
- Цена: 2 199 ₴
