
- В наличии
- Код: 00145261
Сумка для ноутбука HP, Prelude, 17.3", поліестер, сіра
1 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Елегантна, стильна та міцна. Пристебніть цю зручну сумку до ручки валізи на колесах і легко продовжуйте рух.
Водостійка тканина та м'яка конструкція надійно захистять ваш ноутбук з діагоналлю екрану до 17,3” та інші цінні речі.
Технічні характеристики
Матеріал продукту: поліестер;
Розміри (Ш x Г x В): 44 x 6,5 x 32 см
Вага: 0,37 кг
Гарантія на строк один рік.
Комплект поставки: сумка для ноутбука
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Том.М |
| Вес | 0.37 г |
| Высота | 32 мм |
| Отделения | Наружный карман на застежке |
| Глубина | 6.5 мм |
| Цвет | Серый |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Нет |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 44 мм |
- Цена: 1 299 ₴
