
- В наличии
- Код: 00145255
Сумка для ноутбука HP, Creator, 13.3", поліестер, чорна
2 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
HP Creator 13.3-inch Laptop Sling
Захистіть усі пристрої, додавши основному відсіку будь-яку форму та розмір, щоб він підходив для будь-якого творчого середовища/обладнання зі знімними м'якими роздільниками.
Водонепроникна та легка конструкція.
Підходить для 13,3-дюймового ноутбука.
Кишеня із блокуванням RFID для захисту ваших даних
Включає перероблені матеріали
Розміри (Ш х Г х В): 260 х 130 х 405 мм
Вага: 0,65 кг
Гарантія: 1 рік обмеженої гарантії
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.65 г |
| Высота | 405 мм |
| Глубина | 130 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Отделения | 1 основний;Зовнішня кишеня на застібці;Потайна кишеня на блискавці;Відділення |
- Цена: 2 499 ₴
