
- В наличии
- Код: 00145252
Рюкзак для ноутбука HP, Travel, 18L 15.6", поліестер, сірий
1 649 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
HP Travel 18 Liter 15.6 Iron Grey Laptop Backpack
Звільніть місце для пересування містом та світом в одному просторому, але стильному рюкзаку.
Покладіть все на свої місця з великими та маленькими кишенями, надійними та доступними.
Коли потрібно більше місця, просто розстебніть блискавку і збільшіть ємність до 21 л.
Технічні характеристики:
Сумісність: підходить для більшості ноутбуків із діагоналлю 15,6 дюйма.
Колір: Iron Grey
Матеріал набивання: піна EPE
Матеріал внутрішньої підкладки: 100% поліестер.
Мінімальні габарити (Ш х Г х В): 290 x 240 x 420 мм (у розгорнутому вигляді); 290 x 160 x 420 мм (без розширення)
Вага: 0.51 кг
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.51 кг |
| Объем | 18 л |
| Основные | |
| Узоры и принты | Однотонный |
| Замок | Нет |
| Цвет | Серый |
| Материал | Полиэстер |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Назначение | Для мужчин |
| Регулировка размера | Да |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 420 мм |
| Глубина | 160 |
| Ширина | 290 мм |
- Цена: 1 649 ₴
