
- В наличии
- Код: 00145249
Рюкзак для ноутбука HP, Renew Travel, 15.6", поліестер, сірий
2 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак HP Renew Travel призначений для ноутбуків з діагоналлю екрану до 15,6" (39,62 см).
Виготовлений з екологічно чистих волокнистих матеріалів.
Захистіть високотехнологічні пристрої під час подорожей. М'яке зовнішнє покриття та внутрішня підкладка забезпечують захист ноутбука з діагоналлю екрану 13,3" (33,78 см), 14,2" (36,06 см) або 15,6" (39,62 см), а також аксесуарів та документів. Крім того, цей рюкзак виготовлений із міцних матеріалів, які надійно захищають від подряпин, ударів, води та пилу.
Технічні характеристики
Вага: 0,65 кг
Мінімальний розмір (Ш x Г x В): 43 x 29 x 14 см
Гарантія: 1 рік обмеженої гарантії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Renew |
| Узоры и принты | Однотонный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Замок | Нет |
| Цвет | Серый |
| Материал | Полиэстер |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Назначение | Унисекс |
| Регулировка размера | Нет |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Размеры | |
| Вес | 0.65 кг |
| Высота | 14 см |
| Глубина | 14 см |
| Ширина | 43 см |
- Цена: 2 699 ₴
