
- В наличии
- Код: 00145246
Рюкзак для ноутбука HP, Prelude Pro, 15.6", поліестер, сірий
2 199 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Подорожуйте зі стильним і міцним рюкзаком, продуманим з урахуванням навколишнього середовища і виготовленим
з переробленої тканини.
Захистіть свій ноутбук від ударів і подряпин за допомогою м'якого відділення діагоналлю 15,6".
Залишайтеся зарядженими або слухайте музику в дорозі за допомогою розумного кабелю, який з'єднує ваш телефон, павербанк або навушники, поки ви в русі.
Сумісність: Підходить для більшості ноутбуків діагоналлю 15.6 дюйма
Гарантія: Однорічна обмежена гарантія.
Розмір: 317.5 x 127 x 425.5мм
Вага: 0,48 кг
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.48 г |
| Высота | 127 мм |
| Глубина | 127 мм |
| Цвет | Серый |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 127 мм |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Отделения | Зовнішня кишеня на застібці;Зовнішня кишеня без застібки |
- Цена: 2 199 ₴
