
- В наличии
- Код: 00145245
Рюкзак для ноутбука HP, Creator, 16.1", поліестер, чорний
3 999 ₴
- +380 (66) 199-01-00
HP Creator 16.1 (40.8 cm) Laptop Backpack
Все на своєму місці
Захистіть усі свої пристрої, аксесуари та проекти в їх власному місці. Налаштуйте основне відділення будь-якої форми та розміру відповідно до свого обладнання за допомогою знімних м’яких перегородок.
Ваші ідеї реалізуються
Легка конструкція та міцні, але зручні ремінці для подорожей забезпечують комфорт, де б ви не були. Додаткові поясні та нагрудні ремені забезпечують комфортний розподіл ваги. Відділення швидкого доступу для ноутбуків з діагоналлю до 16,1 дюйма чудово підходить для швидкого пакування або ще швидшого розпакування. Тепер подорож готова.
Натхнення: захищено
Поверніться до створення крутих речей, інші ваші речі тут у безпеці. У вас є кишеня з блокуванням RFID, щоб захистити ваші дані від цифрових кишенькових злодіїв, і блискавки для захисту від крадіжок, які можна закріпити маленьким D-подібним кільцем. Тепер це футуристичний рюкзак.
Технічні характеристики:
Зовнішній матеріал містить 100% переробленого пластику
Розміри: 320 x 185 x 460 мм
Вага: 1,25 кг
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 1.25 кг |
| Высота | 185 см |
| Ширина | 185 см |
| Основные | |
| Узоры и принты | Однотонный |
| Замок | Нет |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Полиэстер |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Назначение | Для мужчин |
| Регулировка размера | Да |
| Размер | Большой |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 460 |
- Цена: 3 999 ₴
