
- В наличии
- Код: 00145036
Док-станція HP Travel USB C Multi Port Hub
4 399 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Багатопортовий концентратор HP Travel USB-C (1C1Y5AA)
Сумісність: Сумісність із ПК з доступним портом USB Type-C®.
Довжина кабелю: 15 см
Порти: 2 порти USB Type-A (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с); 2 порти USB 2.0 Type-A; 1 аудіороз’єм 3,5 мм 1 порт RJ-45; 1 зчитувач карт пам’яті SD; 1 слот для карток TF; 1 порт USB Type-C® для живлення (стандарт USB Power Delivery, до 65 Вт)
Сумісні операційні системи: ОС Windows 10; ОС Windows 11; Chrome OS™
Програмне забезпечення входить до комплекту постачання: Оновлення мікропрограми HP One Click Installer (OCI)
Мінімальні розміри (Ш × Г × В): 140 x 70 x 20 мм
Розміри упаковки (Ш × Г × В): 189 x 80 x 44 мм
Вага: 130 г
Вага упаковки: 200 г
Мінімальні вимоги до системи: Порт USB Type-C® (USB Power Delivery, альтернативний режим DisplayPort™)
Комплектація: Багатопортовий концентратор HP Travel USB-C; гарантійний талон; короткий посібник із початку роботи; зауваження щодо використання виробу
Гарантія: Дворічна обмежена гарантія.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 130 г |
| Высота | 20 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Основные атрибуты | |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Питание | USB |
| Применение док-станции | Для ноутбуков |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Подключение к ПК |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с брендом | Windows |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB;AUX-вхід;LAN |
| Тип док-станции | Для зарядки/синхронізації;Мультимедійна |
- Цена: 4 399 ₴
