
- Нет в наличии
- Код: 00145035
Док-станція HP Thunderbolt 4 Ultra 280W G6
22 599 ₴
- +380 (66) 199-01-00
HP Thunderbolt 4 Ultra 280W G6 Dock
Технічні характеристики
Розміри (ВxШxГ): 121,2 x 121,2 x 50,5 мм
Вага: 0,65-0,8 кг
Тип кабелю: Thunderbolt 4 та 4,5-мм роз'єм живлення
Довжина кабелю: 1 м
Безпека: HP Wolf Security2 з HP Sure Start3
Підтримувані операційні системи:
Windows 10 і вище
ChromeOS
macOS
Linux
ThinPr
Основні компоненти: Механічна кнопка живлення зі світлодіодним індикатором RGB для живлення або пробудження хост-системи
Компоненти передньої панелі:
(1) USB Type-C 3.2 Gen 2 (10 Gbps) port with data and power out (15W);
(1)RGB LED bar
Компоненти правого боку:
(1) USB Type-A 3.2 Gen 2 (10 Gbps) port with charging
(1) USB Type-C 3.2 Gen 2 (10 Gbps) port with data and power out (15W)
(1) Nano security lock slot
Компоненти лівого боку:
(2) USB Type-A 3.2 Gen 2 (10 Gbps) port with charging
Компоненти заднього боку:
(2) USB Type-A 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports with charging
(1) USB Type-C 3.2 Gen 2 DisplayPort
(2) DisplayPort 1.4
(1) HDMI 2.1
(1) Thunderbolt 4
(1) Ethernet port (2.5 Gbps)
(1) Thunderbolt 4 cable (40 Gbps) and 4.5 mm power barrel to connect to host system
Мережа/Зв'язок: WLAN Realtek RTL8721DM 802.11a/b/g/n + Bluetooth
Живлення системи до 280 Вт:
До 280 Вт через 4,5-мм роз'єм живлення
або до 180 Вт через кабель Thunderbolt 4 на системах HP та інших виробників, що підтримують PD 3.1
Максимальна підтримувана роздільна здатність: до 8K
Максимальна підтримувана частота оновлення: до 360 Гц
Сертифікації: Intel® Thunderbolt™ 4
Робоча температура: від 0°C до 35°C
Неробоча температура: від -20°C до 60°C
Робоча вологість: від 10% до 90%
Неробоча вологість: 5-95%
Тип слота безпеки: 1x слот безпеки Nano
Гарантія: 3
Комплектація: Док-станція HP Thunderbolt 4 Ultra 280 Вт G6, адаптер живлення 330 Вт, шнур живлення, інформація про продукт, гарантійний талон
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intel |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Применение док-станции | Для ноутбуков |
| Цвет | Серый |
| Особенности | Подключение к ПК |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с брендом | Windows |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 121.2 мм |
| Глубина | 50.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB;HDMI;DisplayPort;LAN |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi;Bluetooth |
| Вес | 0.65-0.8 |
| Выходная мощность | 280 |
| Тип док-станции | Для зарядки/синхронізації;Мультимедійна |
- Цена: 22 599 ₴
