
- Нет в наличии
- Код: 00144898
Трипод фотоапарату Hama Traveller-163, кулястий, 47-163см, чорний
3 649 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Штатив «Traveller» — ідеальний вибір для подорожей: він легкий, компактний, відрізняється всепогодною надійністю і дозволяє звільнити себе від зайвої ваги.
Кульова головка забезпечує ідеальне вирівнювання для знімків у портретному та альбомному форматі.
Швидкознімна пластина для швидкої зміни камери.
Перевернуте положення дозволяє робити макрознімки біля землі.
Шипи на ніжках штатива забезпечують особливо міцне та стійке зчеплення на м’яких або слизьких поверхнях.
Компактний розмір робить його ідеальним для подорожей, відпусток, походів і подорожей на природі.
Легка алюмінієва конструкція.
| Модель | Traveller 163 Ball |
| Колір | Чорний |
| З'єднання | 1/4" (6.4 mm) |
| Додаткові функції | Рівень |
| Ручка | - |
| Сегменти ніг | 3 секції (2x) |
| Матеріал | Алюміній |
| Максимальне навантаження | 4000 г |
| Головка штатива | 3D: 3-стороння головка |
| Тип | Tripod |
| Мін. висота - макс. висота | 47 -163 cm |
| Максимальна товщина профілю | 23 mm |
| Розмір упаковки | 56 cm |
| Вага | 1350 г |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAMA |
| Длина в сложенном состоянии | 56 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество секций | 2 |
| Максимальная высота штатива | 163 мм |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Особенности | Встроенный уровень |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Шаровая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1350 |
| Максимальная нагрузка | 4000 кг |
- Цена: 3 649 ₴
