
- В наличии
- Код: 00144890
Трипод смартфону Hama Steady-120 V2, кулястий, 185см, Bluetooth, зі світлодіодним кільцем, чорний
3 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Незамінний аксесуар для блогерів, фотографів, візажистів. Hama SpotLight Smart 120 стане відмінним помічником для зйомки фото/відео, дозволяючи створювати контент на професійному рівні. Потужна кільцева лампа з різними відтінками свічення забезпечує рівномірне освітлення, а пульт дозволяє легко керувати підсвічуванням, регулювати яскравість та колір. Також, завдяки Bluetooth пульт подарує можливість зйомки фото або відео на відстані до 10 м.
| Колір | Чорний |
| Функція димер | 10 рівнів |
| Довжина тримача телефону | 11 cm |
| Світлий колір / колірна температура | 2100 K/3000 K/5500 K |
| Макс. Люмен | 1020 |
| Кількість світлодіодів | 160 |
| Довжина кабелю | 290 cm |
| Вага | 1350 g |
| Ширина | 30 cm |
| Живлення | USB 5V/2A |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HAMA |
| Вес | 1350 г |
| Длина журавля | 185 мм |
| Цвет | Черный |
| Максимальная высота | 185 мм |
| Назначение | Напольное |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стойка прямая |
- Цена: 3 299 ₴
