
- В наличии
- Код: 00144879
Кабель HDMI (M/M) Hama 10м, 4K, чорний
2 049 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кабель HDMI™ для ідеальної кінематографічної якості з високою роздільною здатністю Ultra HD 4096x2160 (4k) пікселів.
Повернення аудіо сигналу без додаткового аудіо кабелю (ODT, RCA тощо).
Високоякісні матеріали та екрановані лінії для відмінної якості зображення та звуку без перешкод.
Позолочений штекер із низьким контактним опором для надійної передачі сигналу.
Феритовий сердечник для придушення перешкод, що залишилися, і для хорошої передачі сигналу.
Підтримує з'єднання через HDMI™.
| Колір | Black |
| Пропускна здатність | 600 MHz |
| Підключення | HDMI™ Plug |
| Швидкість передачі даних | 18 Gbit/s |
| Макс. роздільна здатність | 4k (4096 x 2160),24 Hz/60 Hz |
| Технології | Audio Return Channel (ARC)/ HDMI™ Ethernet Channel (HEC)/ HDR |
| Тип екранування | Fully Shielded |
| Додаткові функції | 3D Transmission,HDTV-suitable |
| Фільтр | 2 |
| Додаткові функції | Позолочені |
| Довжина | 10 m |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAMA |
| Длина кабеля | 10 м |
| Цвет | Черный |
| Материал | Медь |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кабель |
| Тип кабеля | HDMI - HDMI |
| Скорость передачи данных | 18 кбит/сек |
- Цена: 2 049 ₴
