
- В наличии
- Код: 00144854
Тостер Gorenje, 950Вт, функц. розморожування, автовідключення, пластик + металл, чорний
1 959 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Тип приладу - тостер |
| Корпус - Пластик + метал |
| Потужність нагрівання - 950 - 1150 Вт |
| Кількість режимів нагріву - 6 |
| Кнопка миттєвої активації приладу |
| Регулювання температури - Аналогове |
| Кнопка для викиду тостів |
| Функція підігріву |
| Функція розморожування |
| Автоматичний викид тостів |
| Обсмаження з двох сторін |
| Ступені підрум'янення |
| Підсвічування ручки управління |
| Термостат |
| Аксесуари |
| Підставка для крихт |
| Знімний контейнер для крихт |
| Відділення для зберігання шнура |
| Гумові ніжки |
| Технічні характеристики |
| Приєднувальний кабель - 750 мм |
| Ш х В х Г (мм) - 295 х 222 х 180 |
| Ш х В х Г - в упаковці (мм) - 302 х 234 х 192 |
| Вага нетто - 1.6 кг |
| Вага брутто - 1.9 кг |
| Шифр приладу - 732749 |
| EAN код - 3838782168901 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Количество тостов | 2 |
| Регулировка степени обжаривания | Да |
| Потребляемая мощность | 950 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Высота | 222 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсек для шнура | Да |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Таймер | Нет |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Функция размораживания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 750 |
- Цена: 1 959 ₴
