
- В наличии
- Код: 00144853
Тостер Gorenje, 950Вт, функц. розморожування, автовідключення, пластик + металл, бежевий
3 259 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Автоматичне вимкнення |
| Функція підігріву |
| Функція розморожування |
| Кількість режимів нагріву: 7 |
| Автоматичний викид тостів |
| Обсмаження з двох сторін |
| Кнопка Увімк./Вимк. |
| Термостат |
| Ступені підрум'янення |
| Механічне регулювання ступеня обсмаження |
| Кнопка для викиду тостів |
| Підсвічування ручки управління |
| Відділення для зберігання шнура |
| Гумові ніжки |
| Корпус: Пластик + метал |
| Колір: Беж |
| Приєднувальний кабель: 0.8 м |
| Розміри (шхвхг): 28.8 × 20.9 × 30.9 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 34 × 24.4 × 31.8 см |
| Вага нетто: 2.6 кг |
| Вага брутто: 3.3 кг |
| Приєднувальна потужність: 2,300 Вт |
| Шифр приладу: 739544 |
| EAN код: 3838782555862 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Количество отделений | 2 |
| Количество тостов | 4 |
| Регулировка степени обжаривания | Да |
| Потребляемая мощность | 950 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Высота | 30.9 мм |
| Ширина | 20.9 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсек для шнура | Да |
| Длина сетевого шнура | 0.8 м |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Решетка для подогрева булочек | Да |
| Таймер | Нет |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Функция размораживания | Да |
- Цена: 3 259 ₴
