
- Нет в наличии
- Код: 00144848
Тостер Gorenje, 800Вт, пластик/метал, чорний
1 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Автоматичне вимкнення |
| Функція підігріву |
| Функція розморожування |
| Кількість режимів нагріву: 6 |
| Автоматичний викид тостів |
| Виштовхування тостів на велику висоту задля уникнення опіків |
| Обсмаження з двох сторін |
| Функція розігріву |
| Широке |
| Увімкнення кнопкою |
| Ступені підрум'янення |
| Білий індикатор роботи |
| Кнопка для викиду тостів |
| Підсвічування ручки управління |
| Відділення для зберігання шнура |
| Гумові ніжки |
| Холодні стінки |
| Корпус: Пластик + метал |
| Колір: Чорний |
| Широке |
| Приєднувальний кабель: 1 м |
| Розміри (шхвхг): 30 × 20 × 17 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 34.2 × 24 × 21 см |
| Вага: 1.5 кг |
| Вага брутто: 2 кг |
| Приєднувальна потужність: 800 Вт |
| Шифр приладу: 673821 |
| EAN код: 3838782129629 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Цвет корпуса | Черный |
| Регулировка степени обжаривания | Да |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Высота | 17 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсек для шнура | Да |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Кнопка отмены | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Поддон для крошек | Да |
| Решетка для подогрева булочек | Да |
| Таймер | Нет |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Функция размораживания | Да |
- Цена: 1 999 ₴
