
- В наличии
- Код: 00144847
Тостер Gorenje 850Вт, підігрів, розморожування, пластик, чорний
1 099 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Кількість режимів нагріву: 7 |
| Термостат |
| Автоматичний викид тостів |
| Автоматичне вимкнення |
| Функція розморожування |
| Кількість режимів нагріву: 7 |
| Автоматичний викид тостів |
| Обсмаження з двох сторін |
| Кнопка Увімк./Вимк. |
| Термостат |
| Ступені підрум'янення |
| Механічне регулювання ступеня обсмаження |
| Білий індикатор роботи |
| Кнопка для викиду тостів |
| Підсвічування ручки управління |
| Пластикові ніжки |
| Холодні стінки |
| Корпус: Пластиковий |
| Колір: Чорний |
| Приєднувальний кабель: 0,8 м |
| Розміри (шхвхг): 27,5 × 16,2 × 18,9 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 30 × 16,6 × 19,4 см |
| Вага нетто: 1,1 кг |
| Вага брутто: 1,3 кг |
| Приєднувальна потужність: 850 Вт |
| Шифр приладу: 743938 |
| EAN код: 3838782825859 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Регулировка степени обжаривания | Да |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Высота | 18.9 мм |
| Ширина | 16.2 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсек для шнура | Нет |
| Длина сетевого шнура | 0.8 м |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Поддон для крошек | Да |
| Решетка для подогрева булочек | Да |
| Таймер | Нет |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Функция размораживания | Да |
- Цена: 1 099 ₴
