
- В наличии
- Код: 00144839
Соковитискач Gorenje відцентрований 800Вт, чаша-1.1л, жмих-1.5л, жолоб на ціле яблуко, пластик/метал, чорний
2 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Потужність двигуна (max): 800 Вт |
| Нержавіюча сталь |
| Мікрофільтр |
| Завантажувальний отвір на «ціле яблуко» |
| Легке очищення |
| Автоматичний викид жмиху |
| Ручка регулювання швидкості |
| Плавне регулювання швидкості |
| Кількість швидкостей: 2 |
| Захисна кришка |
| Щітка для чищення |
| Ніжки-присоски проти ковзання |
| Захисний вимикач |
| Металевий фіксатор |
| Об'ємний контейнер для м'якоті: 1.5 л |
| Корпус: Пластик + метал |
| Колір: Нержавіюча сталь |
| Потужність двигуна (max): 800 Вт |
| XL отвір для завантаження |
| Розміри (шхвхг): 29 × 39.8 × 21 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 31 × 41 × 22.5 см |
| Вага нетто: 3.7 кг |
| Вага брутто: 4.5 кг |
| Приєднувальна потужність: 800 Вт |
| Шифр приладу: 730000 |
| EAN код: 3838942074820 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество скоростей | 2 |
| Объем резервуара для мякоти | 1.5 л |
| Объем резервуара для сока | 1.1 л |
| Резервуар для сока | встроенный |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Тип прибора | Центробежная |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импульсный режим | Нет |
| Автоматический выброс мякоти | Нет |
| Защита от случайного включения | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Прямая подача сока | Нет |
| Реверс | Нет |
| Система «Капля-стоп» | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.7 кг |
| Высота | 21 мм |
| Ширина | 29 мм |
- Цена: 2 799 ₴
