
- Нет в наличии
- Код: 00144832
Праска Gorenje, 3250Вт, 420мл, паровий удар-250гр, верт. відпарювання, антинакип, автовідключення, керам. підошва, чорно-синій
1 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Система захисту від вапняного нальоту для тривалого терміну служби заліза |
| Система без крапель |
| Функція автоматичного очищення для безтурботного використання |
| Вертикальне прасування |
| Прасування без пари |
| Аналоговий контроль температури для точних налаштувань |
| Індикатор температури для повного контролю |
| Регулятор випуску пари: 40 г/хв |
| додаткова подача пари: 250 г/хв |
| Насадка спрямованого розпилення |
| Індикатор рівня води |
| великий отвір з кришкою |
| Чашка для дозатора |
| Автоматичне вимкнення живлення |
| Ємність резервуара для води: 0,42 л |
| Матеріал: пластик |
| Розміри (Ш×В×Г): 13,8 × 15 × 31,5 см |
| Розміри упакованого товару (Ш×В×Г): 15 × 16,9 × 32,2 см |
| Вага нетто: 1,6 кг |
| Вага брутто: 1,8 кг |
| Споживана потужність: 3 250 Вт |
| Код товару: 743978 |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
|---|---|
| Вес | 1.6 кг |
| Высота | 15 см |
| Ширина | 13.8 см |
| Основные | |
| Вариант установки | Настольный |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Электроудлинитель с розеткой | Нет |
| Съемный подрукавник | Нет |
| Полка для белья | Нет |
| Подставка под утюг | Есть |
| Держатель для плечиков | Нет |
| Держатель провода утюга | Нет |
- Цена: 1 999 ₴
