
- В наличии
- Код: 00144812
Праска-парогенератор Gorenje, 2200Вт, 2000мл, паровий удар, паровий удар -100гр, мех.упр., керам. підошва, голубий
3 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Тип приладу | Парогенератор |
| Потужність нагрівання | 2200 Вт |
| Регулятор температури | Аналоговий регулятор температури |
| Температура | Індикація температури |
| Особливості | |
| Потужність нагрівання | 2200 Вт |
| Система проти накипу | Система проти накипу |
| Антикрапельна система | Антикрапельна система |
| Самоочищення | Система самоочистки |
| Вертикальна пара | Вертикальна пара |
| Прасування без пари | Можливість прасування без пари |
| Суха пара | Прасування з сухою парою |
| Режим ECO прасування | Програма прасування, що заощаджує споживання електроенергії |
| Система відпарювання | Система відпарювання |
| Вдосконалена система накачування (помпа) | Помпа |
| Управління | |
| Рівні потужності | 4 |
| Регулятор температури | Аналоговий регулятор температури |
| Температура | Індикація температури |
| Подача пари | 50 гр./хв |
| Паровий удар | 100 гр./хв |
| Аксесуари | |
| Відділення для зберігання шнура | Відділення для зберігання шнура |
| Позначки рівеня води | Позначки рівня води |
| Доливання води протягом прасування | Доливання води протягом прасування |
| Отвір для доливання води під час прасування | Широкий отвір для наповнення водою |
| Мірничок для води | Мірничок для води |
| Ергономічний дизайн | Ергономічний дизайн |
| Системи безпеки | |
| Потрійна система захисту | Три рівні безпеки |
| Безпечне прасування | Безпечне прасування |
| Технічна інформація | |
| Об'єм резервуару | 2,00 л |
| Тиск пари | 4,5 бар |
| Приєднувальний кабель | 1,9 м |
| Розміри (шхвхг) | 22 × 25 × 40 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг) | 27,5 × 28 × 42,5 см |
| Вага нетто | 3,5 кг |
| Вага брутто | 4,5 кг |
| Приєднувальна потужність | 2200 Вт |
| Номінальний струм | 16 А |
| Шифр приладу | 735645 |
| EAN код | 3838782393891 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
|---|---|
| Автоматическая смотка шнура | Нет |
| Беспроводная технология | Нет |
| Отсек для шнура | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.9 м |
| Цвет корпуса | Синий |
| Мерный стакан | Нет |
| Объем резервуара для воды | 2 л |
| Поворот шнура на 360 градусов | Нет |
| Противокапельная система | Да |
| Функция самоочистки | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Высота | 40 мм |
| Глубина | 25 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Основные | |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Тип | С парогенератором |
| Функция автоотключения | Да |
- Цена: 3 999 ₴
