
- В наличии
- Код: 00144803
Пилосос Gorenje мішковий, 850Вт, конт пил -3л, HEPA, сенсорне упр, телескоп трубка, бронзовий
6 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| ALLERGY |
| Мішок |
| Потужність всмоктування: 194 Вт |
| Мішок |
| Повітряний потік: 28,3 л/сек. |
| Об'єм пилозбірника: 3 л |
| Діаметр трубки: 35 мм |
| Приєднувана трубка: 90 см |
| Матеріал трубки: Алюміній |
| Гнучкий шланг |
| Управління: На приладі |
| Сенсорне управління |
| Індикатор наповнення мішку |
| Захисний гумовий бампер (Active Bumper) |
| Ручка із гумовим покриттям для зручності |
| Скручування кабеля |
| Досягає далі(довгі шнур, шланг і трубка): 12 м |
| Вертикальне + горизонтальне |
| Кріплення для утримання трубки |
| Кількість колес: 3 |
| Гумові колеса |
| Захист від перегріву |
| Сухе прибирання |
| Тип трубки: Телескопічна |
| Приєднувальний кабель: 10,0 м |
| Рівень шуму: 73 дБ(А) |
| HEPA фільтр на виході(код): 680182, 686995 |
| Розміри (шхвхг): 31 × 27,7 × 43,4 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 32,5 × 32,5 × 57,5 см |
| Вага нетто: 7,3 кг |
| Вага брутто: 9,2 кг |
| Приєднувальна потужність: 850 Вт |
| Шифр приладу: 745764 |
| EAN код: 3838782951794 |
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 7.3 кг |
| Высота | 43.4 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 10 м |
| Радиус действия | 12 м |
| Уровень шума | 73 дБ |
| Таймер | Нет |
| Основные | |
| Питание | Сеть 220В |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Объем пылесборника | 3 л |
| Положение регулятора мощности всасывания | корпус |
| Мощность всасывания | 194 Вт |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Тип | Вертикальный+портативный |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Тип пылесборника | Мешок |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина всасывающего шланга | 90 м |
- Цена: 6 999 ₴
