
- В наличии
- Код: 00144800
Пилосос Gorenje мішковий, 750Вт, конт пил -3л, HEPA, телескоп трубка, синій
4 199 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| HARDFLOOR |
| Потужність всмоктування: 212 Вт |
| Мішок |
| Повітряний потік: 32,2 л/сек. |
| Об'єм пилозбірника: 3 л |
| Діаметр трубки: 35 мм |
| Приєднувана трубка: 86 см |
| Матеріал трубки: Метал |
| Гнучкий шланг |
| Управління: На приладі |
| Поворотна ручка |
| Індикатор наповнення мішку |
| Захисний гумовий бампер (Active Bumper) |
| Скручування кабеля |
| Досягає далі(довгі шнур, шланг і трубка): 9 м |
| Вертикальне + горизонтальне |
| Кріплення для утримання трубки |
| Кількість колес: 3 |
| Гумові колеса |
| Захист від перегріву |
| Сухе прибирання |
| Тип трубки: Телескопічна |
| Приєднувальний кабель: 7,0 м |
| Рівень шуму: 65 дБ(А) |
| Дизайн-лінія: G400 |
| HEPA фільтр на виході(код): 680182, 686995 |
| Розміри (шхвхг): 28,9 × 27,2 × 43,4 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 56,5 × 33 × 33 см |
| Вага нетто: 6,7 кг |
| Вага брутто: 8,4 кг |
| Приєднувальна потужність: 750 Вт |
| Шифр приладу: 745750 |
| EAN код: 3838782951732 |
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 6.7 кг |
| Высота | 43.4 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 7 м |
| Уровень шума | 65 дБ |
| Таймер | Нет |
| Основные | |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Синий |
| Материал корпуса | Металл |
| Объем пылесборника | 3 л |
| Положение регулятора мощности всасывания | корпус |
| Мощность всасывания | 212 Вт |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Тип | Вертикальный+портативный |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Тип пылесборника | Мешок |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина всасывающего шланга | 86 м |
- Цена: 4 199 ₴
