
- В наличии
- Код: 00144799
Пилосос Gorenje мішковий, 750Вт, 2л, HEPA, індикатор, універс.щітка , червоний
2 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| COMPACT XS |
| Потужність всмоктування: 158 Вт |
| Мішок |
| Сухе прибирання |
| Кількість додаткових міні-насадок: 1 |
| Універсальна щітка |
| Повітряний потік: 26.3 л/сек. |
| Об'єм пилозбірника: 2 л |
| Тип трубки: Складна |
| Діаметр трубки: 32 мм |
| Приєднувана трубка: 88 см |
| Матеріал трубки: Пластик |
| HEPA фільтр |
| Управління: На приладі |
| Поворотна ручка |
| Плавний старт |
| Індикатор наповнення мішку |
| Паперові мішечки: 1 |
| Кількість мікрофібрових мішків у комплекті: 1 |
| Додаткові насадки: 1 |
| Скручування кабеля |
| Досягає далі(довгі шнур, шланг і трубка): 15 м |
| Вертикальне + горизонтальне |
| Кріплення для утримання трубки |
| Кількість колес: 3 |
| Гумові колеса |
| Колір: Білий |
| Споживання електроенергії, кВт/рік: 26.5 кВт |
| Приєднувальний кабель: 5.0 м |
| Рівень шуму: 78 дБ(А) |
| Розміри (шхвхг): 35 × 21.5 × 26 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 48 × 26 × 28.5 см |
| Вага нетто: 3.3 кг |
| Вага брутто: 5.5 кг |
| Приєднувальна потужність: 750 Вт |
| Шифр приладу: 685644 |
| EAN код: 3838782089077 |
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 3.3 кг |
| Высота | 26 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 5 м |
| Уровень шума | 78 дБ |
| Таймер | Нет |
| Основные | |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Красный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем пылесборника | 2 л |
| Положение регулятора мощности всасывания | корпус |
| Мощность всасывания | 158 Вт |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Тип пылесборника | Мешок |
| Тип трубы всасывания | Составная |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина всасывающего шланга | 88 м |
| Тип | Вертикальне+горизонтальне |
- Цена: 2 699 ₴
