
- В наличии
- Код: 00144772
Мультиварка-скороварка Gorenje, 1000Вт, чаша-6л, електронне керув., 8 програм, метал/пластик, чорний-нерж
4 639 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Потужність нагрівання: 1000 Вт |
| Програми готування: 8 |
| Налаштування часу приготування |
| Знімна кришка |
| Швидке приготування |
| Потужність нагрівання: 1000 Вт |
| Програми готування: 8 |
| Звуковий сигнал |
| Швидке приготування |
| Приготування під тиском (скороварка) |
| Функція підтримання тепла |
| Знімна кришка |
| Легке очищення |
| Електронне |
| Налаштування часу приготування |
| Можливість відкладеного старту |
| Парова корзина |
| Автоматичне вимкнення |
| Корпус: Пластик + метал |
| Потужність нагрівання: 1000 Вт |
| Розміри (шхвхг): 33 × 33 × 31,6 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 32,5 × 35,3 × 32,5 см |
| Вага нетто: 4,9 кг |
| Вага брутто: 5,6 кг |
| Шифр приладу: 746001 |
| EAN код: 3838782971174 |
| Комплектация | |
|---|---|
| Блюдо для приготовления на пару | Да |
| Книга рецептов | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.9 кг |
| Высота | 31.6 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Программы приготовления и функции | |
| Выпечка | Нет |
| Каша | Нет |
| Крупа | Нет |
| Приготовление на пару | Да |
| Тушение | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Основные | |
| Отсрочка старта | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество программ приготовления | 8 |
| Объем | 6 л |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Тип прибора | Скороварка/мультиварка |
| Тип управления | Электронное |
- Цена: 4 639 ₴
