
- В наличии
- Код: 00144771
Мультиварка-скороварка Gorenje, 1000Вт, чаша-6л, електронне керув., 15 програм, метал/пластик, чорний
4 659 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Потужність нагрівання: 1.000 Вт |
| Кількість програм - 15 |
| Тип управління - електронне |
| Корпус: пластик+метал |
| Налаштування часу приготування |
| Знімна кришка |
| Швидке приготування |
| Приготування під тиском (скороварка) |
| Об'єм - 6 л. |
| Звуковий сигнал |
| Можливість відкладеного старту |
| Функція підтримання тепла |
| Антипригарне покриття |
| Легке очищення |
| Автоматичне відключення |
| Таймер |
| Парова корзина |
| Розмір (Ш×В×Г): 33 × 32 × 31 см |
| Розмір в упаковці (Ш×В×Г): 32 × 35,4 × 32 см |
| Вага нетто - 5,8 кг |
| Вага брутто: 6,6 кг |
| Код продукту - 737435 |
| код EAN - 3838782463785 |
| Комплектация | |
|---|---|
| Блюдо для приготовления на пару | Да |
| Книга рецептов | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.8 кг |
| Высота | 32 мм |
| Глубина | 31 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Программы приготовления и функции | |
| Выпечка | Нет |
| Каша | Нет |
| Крупа | Нет |
| Приготовление на пару | Да |
| Тушение | Нет |
| Основные | |
| Отсрочка старта | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество программ приготовления | 15 |
| Объем | 6 л |
| Потребляемая мощность | 1 Вт |
| Тип прибора | Скороварка/мультиварка |
| Тип управления | Электронное |
- Цена: 4 659 ₴
