
- В наличии
- Код: 00144769
Міксер Gorenje стаціонарний 500Вт, насадки-4, чаша-пластик, 3л, білий
1 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Потужність двигуна (max): 500 Вт |
| DC-двигун постійного струму |
| Знімні частини придатні для миття у посудомийці |
| Легке очищення |
| Ручка регулювання швидкості |
| Кількість швидкостей: 5 |
| Кнопка "Турбо" |
| Імпульсна робота |
| Автоматичне вивільнення насадок |
| Насадки для збивання та замішування |
| Насадки у комлекті: 2 віничка для збивання, 2 гачки для замішування |
| тіста |
| Довговічна пластикова чаша для змішування |
| Корисний об'єм миски для замішуванні і збивання: 3 л |
| Гумові ніжки |
| Корпус: Пластик + метал |
| Колір: Білий |
| Приєднувальний кабель: 1.1 м |
| Розміри (шхвхг): 30.5 × 35.5 × 21.5 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 33 × 23 × 23 см |
| Вага нетто: 2.5 кг |
| Вага брутто: 2.9 кг |
| Приєднувальна потужність: 500 Вт |
| Шифр приладу: 739685 |
| EAN код: 3838782560552 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Импульсный режим | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество скоростей | 5 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Режим Турбо | Да |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Тип миксера | Стационарный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Высота | 21.5 мм |
| Ширина | 30.5 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсек для шнура | Нет |
| Венчики для взбивания | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.1 м |
| Материал насадки-блендера | металл |
| Насадка для приготовления пюре | Нет |
| Насадка-блендер | Нет |
| Насадки для замеса теста | Да |
- Цена: 1 999 ₴
