
- В наличии
- Код: 00144761
Міксер Gorenje ручний 400Вт, насадки-4 вінчика, турборежим, біло-сірий
1 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Потужність двигуна (max): 400 Вт |
| Кількість швидкостей: 5 |
| Робота на змінному струмі(AC двигун) |
| Потужність двигуна (max): 400 Вт |
| Робота на змінному струмі(AC двигун) |
| Знімні частини придатні для миття у посудомийці |
| Легке очищення |
| Ручка регулювання швидкості |
| Кількість швидкостей: 5 |
| Кнопка "Турбо" |
| Імпульсна робота |
| Автоматичне вивільнення насадок |
| Насадки для збивання та замішування |
| Насадки у комлекті: 2 віничка для збивання, 2 гачки для замішування тіста |
| Корпус: Пластик + метал |
| Колір: Нержавіюча сталь |
| Приєднувальний кабель: 1,0 м |
| Розміри (шхвхг): 20 × 16 × 8,6 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 20,2 × 20 × 10 см |
| Вага нетто: 0,9 кг |
| Вага брутто: 1,1 кг |
| Приєднувальна потужність: 400 Вт |
| Шифр приладу: 742320 |
| EAN код: 3838782693410 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Импульсный режим | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Количество скоростей | 5 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Режим Турбо | Да |
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
| Тип миксера | Ручной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.9 кг |
| Высота | 8.6 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсек для шнура | Нет |
| Венчики для взбивания | Да |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Материал насадки-блендера | металл |
| Насадка для приготовления пюре | Нет |
| Насадка-блендер | Нет |
| Насадки для замеса теста | Да |
- Цена: 1 299 ₴
