
- В наличии
- Код: 00144758
М'ясорубка Gorenje, 2000Вт, 2,6кг/хв, 2 решітки, пластик/метал, чорний
3 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Потужність двигуна (max): 2,000 Вт |
| Порціонне завантаження: 2.6 кг/хв. |
| Легке очищення |
| Металевий механізм подрібнення |
| Кнопка Увімк./Вимк. |
| Функція "Реверс" |
| Металеві диски для приготування фаршу: 2 |
| Аксесуари, які можна придбати окремо: 3 насадки для нарізання і |
| шаткування |
| Штовхач |
| Гумові ніжки |
| Захист від перегріву |
| Запобіжна система блокування двигуна при попаданні твердих |
| частинок |
| Миттєва зупинка двигуна задля вашої безпеки |
| Корпус: Пластик + метал |
| Діаметр дисків: 54 мм |
| Діаметр отворів диск 1: 3 мм |
| Діаметр отворів диск 2: 8 мм |
| Приєднувальний кабель: 1.1 м |
| Розміри (шхвхг): 23 × 18 × 23 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 28.5 × 23 × 22.5 см |
| Вага нетто: 2.2 кг |
| Вага брутто: 2.9 кг |
| Приєднувальна потужність: 500 Вт |
| Шифр приладу: 743489 |
| EAN код: 3838782770531 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество решеток | 2 |
| Номинальная мощность | 2000 Вт |
| Производительность мясорубки | 2.6 кг/мин |
| Реверс | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Высота | 23 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсек для хранения насадок | Нет |
| Отсек для шнура | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.1 м |
| Цвет корпуса | Черный |
| Насадка для приготовления пюре | Нет |
| Насадка-соковыжималка для цитрусовых | Нет |
| Насадка-соковыжималка для ягод | Нет |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Толкатель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик/метал |
- Цена: 3 499 ₴
