
- В наличии
- Код: 00144756
М'ясорубка Gorenje, 1800Вт, 2.1кг/хв, 2 решітки, насадка для ковбас, кеббе, томатів, 3 терки, пластик/метал, білий
5 599 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Потужність двигуна (max): 1,800 Вт |
| Порціонне завантаження: 2.1 кг/хв. |
| Легке очищення |
| Металевий механізм подрібнення |
| Кнопка Увімк./Вимк. |
| Функція "Реверс" |
| Шнековий соковидавлювач |
| Металеві диски для приготування фаршу: 2 |
| Насадки для приготування ковбас і тістечок: 1 |
| Штовхач |
| Гумові ніжки |
| Захист від перегріву |
| Запобіжна система блокування двигуна при попаданні твердих |
| частинок |
| Миттєва зупинка двигуна задля вашої безпеки |
| Корпус: Пластик + метал |
| Діаметр дисків: 54 мм |
| Діаметр отворів диск 1: 3 мм |
| Діаметр отворів диск 2: 8 мм |
| Приєднувальний кабель: 1.1 м |
| Розміри (шхвхг): 30.6 × 29 × 20 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 40.6 × 21 × 31.4 см |
| Вага нетто: 3.9 кг |
| Вага брутто: 4.7 кг |
| Приєднувальна потужність: 350 Вт |
| Шифр приладу: 739980 |
| EAN код: 3838782570766 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество решеток | 2 |
| Номинальная мощность | 1800 Вт |
| Производительность мясорубки | 2.1 кг/мин |
| Реверс | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.9 кг |
| Высота | 20 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсек для хранения насадок | Нет |
| Отсек для шнура | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.1 м |
| Цвет корпуса | Белый |
| Насадка для приготовления пюре | Нет |
| Насадка-соковыжималка для цитрусовых | Нет |
| Насадка-соковыжималка для ягод | Нет |
| Насадка-шинковка | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Толкатель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик/метал |
- Цена: 5 599 ₴
