
- В наличии
- Код: 00144755
М'ясорубка Gorenje, 1700Вт, 2,3кг/хв, 2 решітки, пластик/метал, чорний
3 399 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Потужність двигуна: 1 700 Вт |
| Продуктивність: 2,3 кг/хв |
| Легке очищення |
| Міцні металеві деталі |
| Тип управління: Механічний |
| Кнопка ON/OFF |
| Функція реверсу |
| Шліфувальні диски: 2 |
| Аксесуари продаються окремо: 3 насадки для нарізки та |
| Подрібнювачі |
| Штовхач |
| Лоток: пластиковий |
| Стійкі гумові ніжки |
| Захист від перегріву для додаткової безпеки |
| Блокування двигуна при ударі об тверді предмети |
| Швидка зупинка двигуна для більшої безпеки |
| Матеріал: пластик + метал |
| Діаметр диска: 54 мм |
| Розмір диска з фаршем 1: 3 мм |
| Розмір диска з фаршем 2: 8 мм |
| Довжина з'єднувального кабелю: 1,1 м |
| Габаритні розміри (ШхВхГ): 23 × 18 × 23 см |
| Розмір упаковки (ШхВхГ): 28.5 × 23 × 22.5 см |
| Вага нетто: 2,2 кг |
| Вага брутто: 2,9 кг |
| Потужність підключення: 300 Вт |
| код товару: 743488 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество решеток | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальная мощность | 1700 Вт |
| Производительность мясорубки | 2.3 кг/мин |
| Реверс | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Высота | 18 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсек для хранения насадок | Нет |
| Отсек для шнура | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.1 м |
| Цвет корпуса | Черный |
| Насадка для приготовления пюре | Нет |
| Насадка-соковыжималка для цитрусовых | Нет |
| Насадка-соковыжималка для ягод | Нет |
| Насадка-шинковка | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Толкатель | Да |
- Цена: 3 399 ₴
