
- В наличии
- Код: 00144753
Кухонна машина Gorenje 800Вт, чаша-пластик, корпус-метал/пластик, насадок-5, білий
2 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Потужність двигуна (max): 800 Вт |
| Робота на змінному струмі(AC двигун) |
| Знімні частини придатні для миття у посудомийці |
| Легке очищення |
| Подвійний ніж подрібнювача |
| Ручка регулювання швидкості |
| Кількість швидкостей: 2 |
| Корисний об'єм миски для замішуванні і збивання: 1.5 л |
| Об'єм подрібнювача: 2.4 л |
| Мірні позначки для точного дозування |
| Гумові ніжки |
| Захисний вимикач |
| Корпус: Пластик + метал |
| Приєднувальний кабель: 1.1 м |
| Розміри (шхвхг): 25.5 × 41 × 22 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 20.5 × 22.4 × 22.8 см |
| Вага нетто: 3.9 кг |
| Вага брутто: 5 кг |
| Приєднувальна потужність: 800 Вт |
| Шифр приладу: 735200 |
| EAN код: 3838782386367 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем чаши | 1.5 л |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Тип прибора | Кухонный комбайн |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импульсный режим | Нет |
| Отсек для хранения насадок | Нет |
| Отсек для шнура | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.1 м |
| Защита от случайного включения | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.9 кг |
| Высота | 22 мм |
| Ширина | 25.5 мм |
| Комплектация | |
| Книга рецептов | Нет |
| Толкатель | Нет |
- Цена: 2 999 ₴
