
- Нет в наличии
- Код: 00144751
Кухонна машина Gorenje 1500Вт, дисплей, чаша-метал, корпус-метал+пластік, насадок-7, сріблястий
17 319 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Потужність двигуна (max): 1500 Вт |
| Кількість швидкостей: 12 |
| Робота на змінному струмі(AC двигун) |
| Корисний об'єм миски для замішуванні і збивання: 7 л |
| Плавний запуск двигуна |
| Знімні частини придатні для миття у посудомийці |
| Легке очищення |
| Ручка регулювання швидкості |
| Автоматичне ругулювання швидкості залежно від бажаної суміші |
| Монохромний дисплей: LED дисплей |
| Насадки до кухонного комбайна: Гак для замісу тіста, Лопатка для змішування, Віничок для збивання |
| Додаткові аксесуари у комплекті |
| Корисний об'єм миски для замішуванні і збивання: 7 л |
| Зручний отвір у кришці миски для додавання інгредієнтів протягом змішування |
| Металева ручка на мисці |
| Відділення для зберігання шнура |
| Гумові ніжки |
| Захисний вимикач |
| Захист від повторного увімкнення для безпеки на кухні |
| Захисна кришка |
| Закриті деталі двигуна |
| Блокування двигуна для додаткової безпеки |
| Корпус: Пластиковий |
| Колір: Сріблястий |
| Матеріал передачі: Метал |
| Приєднувальний кабель: 1,4 м |
| Розміри (шхвхг): 39 × 38 × 29 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 56,5 × 40 × 45 см |
| Вага нетто: 10,2 кг |
| Вага брутто: 11,6 кг |
| Приєднувальна потужність: 1500 Вт |
| Шифр приладу: 742296 |
| EAN код: 3838782687112 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Количество скоростей | 12 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем чаши | 7 л |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип прибора | Кухонный комбайн |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импульсный режим | Нет |
| Отсек для хранения насадок | Нет |
| Отсек для шнура | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.4 м |
| Защита от случайного включения | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.2 кг |
| Высота | 29 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Комплектация | |
| Книга рецептов | Нет |
| Толкатель | Нет |
- Цена: 17 319 ₴
