
- В наличии
- Код: 00144744
Кавоварка Gorenje ріжкова 2.5л, кавомолка 0,25л, капучинатор, кнопочне керування, білий
13 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Розміри (шхвхг): 31,6 × 41 × 35 см |
| Білий |
| Кнопочне |
| Режим приготування кави: Кава в зернах |
| Регулювання дозування кави |
| Автоматичне регулювання кількості перемеленої кави |
| Приготування 2 чашок кави одночасно: 2 |
| Молочна пінка |
| Контейнер для зерен: 250 г |
| Об'єм резервуара для води: 2,5 л |
| Приготування чаю |
| Тиск компресора: 20 бар |
| Частота: 50-60 Hz |
| Корпус: Пластиковий |
| Колір: Білий |
| Розміри (шхвхг): 31,6 × 41 × 35 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 42,2 × 36,6 × 46 см |
| Вага нетто: 7,9 кг |
| Вага брутто: 10,1 кг |
| Приєднувальна потужність: 1550 Вт |
| Шифр приладу: 747145 |
| EAN код: 3838783051035 |
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 7.9 кг |
| Высота | 35 мм |
| Глубина | 35 мм |
| Ширина | 31.6 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Отсек для шнура | Нет |
| Манометр | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Основные | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Объем | 2.5 л |
| Потребляемая мощность | 1550 Вт |
| Тип используемого кофе | Зерна |
| Тип кофеварки | Рожковая |
| Тип управления | Электронное |
| Давление помпы | 20 бар |
| Фильтр | постоянный |
| Приготовление молочных напитков | Автоматическое |
| Дополнительные функции | |
| Контроль крепости кофе | Нет |
| Противокапельная система | Да |
| Регулировка температуры кофе | Нет |
- Цена: 13 999 ₴
