
- В наличии
- Код: 00144689
Блендер Gorenje стаціонарний 800Вт, чаша-1800мл, скло, бежевий
3 199 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Преміум сегмент |
| Корпус - Пластик + метал |
| 4-лопасне лезо подрібнювача |
| Робота на змінному струмі(AC двигун) |
| Колір - бежевий |
| Потужність двигуна (max)- 800 Вт |
| Приєднувальна потужність - 800 Вт |
| Кількість швидкостей вентилятора - 5 |
| Об'єм глечика блендера - 1.8 л |
| Кнопка миттєвої активації приладу |
| Ручка регулювання швидкості |
| Імпульсна робота |
| Легке очищення |
| Мірні позначки на глечику і подрібнювачі для точного дозування |
| Отвір у кришці |
| Обладнання |
| Ручка, Контейнер, Посуд, Скло, Захисний вимикач |
| Мірничок для води |
| Відділення для зберігання шнура |
| Гумові ніжки |
| Технічні характеристики |
| Приєднувальний кабель - 1100 мм |
| Ш х В х Г (мм) в упаковці- 220 х 415 х 195 |
| Ш х В х Г (мм) 315 х 400 х 240 |
| Вага нетто - 4.1 кг |
| Вага брутто - 5 кг |
| Шифр приладу |
| Артикул - 742728 |
| EAN код - 3838782721816 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Импульсный режим | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Количество скоростей | 5 |
| Режим Турбо | Нет |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.1 кг |
| Высота | 415 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Отсек для шнура | Да |
| Объем кувшина | 1.8 л |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Мерный стакан | Да |
| Характеристики погружного блендера | |
| Прорезиненная ручка | Нет |
| Универсальный измельчитель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1100 |
| Материал корпуса | Пластик;Метал |
- Цена: 3 199 ₴
